Loading...
Home 2018-02-25T10:28:29+00:00

Lamas Parfüm’e Hoşgeldiniz

Fransız parfümleri üretiminde 100 yılı tecrübesi, sizi ayırt etmeye hazır olarak sunuyor

Lamas-1900 yılından beri, suriye/antik halepte oluşturan bir markadır.Halep- nadir ve güzel kokulu çiçeklerle doluyan bir şehirdir. Abdul ghani bey’in parfümü sevdiğinden dolayı, genetik ve doğal esansı çıkarmaya başlamış o zamanda yeni yeni parfum cezibe doğmuş. Onun oğulları karyeri devam ederek fransızca sofistike sanayi seviyesine kadar erişmişler. Parfüm alanda son sofistikeler öğrenmek için fransızca şirketlerde devamlı turlar yapmışlar. Sonunda fransadan belirtilen grace şehriden(parfumler annesi şehri) parfümleri ithal etmeye başlamışlar, ve devam etmişler bugüne kadar. Ve günümüzde 2016 yılında şübeleri turkiye/istanbulda açılması tamamlandırılmıştır. Ürünlerimiz arap doğudan geliyor fransızca kokuların güzelliğiyle karışmış türk tüketiciye varılıyor.

Kolonyalar

Lamas Perfium, Orta Doğu’daki lüks ürünler için önde gelen mağazalardan biridir. Lamas Perfium, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Katar ve Bahreyn’deki en seçkin ticari merkezlerde bulunmaktadır. Lamas Perfium, bir dizi parfüm ürününde 500’den fazla uluslararası markanın lüks bir koleksiyon sunar.

Şimdi alışveriş et

Oriental Parfümler

Sevdiğiniz parfüm, kişiliğinizin bir uzantısıdır, sizinle konuşmadan konuşur. Parfüm türleri, bazıları çığlık atıyor ve diğerleri fısıldıyor ve tiplerine ve kokularına göre. Dolayısıyla, grubunuzun ne tür bir kokuya sahip olacağını tam olarak seçmelisiniz çünkü şüphesiz kendiniz ve stiliniz hakkında bir şeyler söyleyecek ve sizi cazibesi haline getirecektir. Bu görevin size yardımcı olması için sizi seveceğiniz ve hikayenizi anlatmak için parfüm koleksiyonunuza eklemek isteyeceğiniz güzel kokuları size etkilemek için dikkatli bir şekilde en son lüks markalar koleksiyonunu seçtik.

Şimdi alışveriş et

Seçilen ürünler

Size en iyi parfüm ürünlerini seçiyoruz